Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 2 posty(ów) ] 
 Content marketing a pozycjonowanie 
Autor Wiadomość

Post Content marketing a pozycjonowanie
Hej, mam takie pytanie, wyjaśni mi ktoś frazę content marketing i powie jak to się ma do pozycjonowania? Myślałem, że na pozycjonowanie ma wpływ np. linkowanie czy poprawność kodu, a nie już styl pisania? Co nieco udało mi się już dowiedzieć z https://afterweb.pl/pozycjonowanie/pozycjonowanie-content-marketing-to-najglosniejsza-para-marketingu-internetowego-ostatnich-lat/ ale przydałoby się aby ktoś mi jeszcze trochę rozwinął temat. Z góry dzięki. :)

Ostatnio edytowany przez aniolek, 30 Maj 2017, 11:24, edytowano w sumie 1 raz

22 Maj 2017, 08:32

Post Re: Content marketing a pozycjonowanie
Na pozycję strony w wyszukiwarkach internetowych wpływ ma naprawdę wiele różnych elementów. Nie ma nic dziwnego w tym, że nawet jakość tekstowej zawartości danej strony ma na to wpływ. Odpowiednie teksty powinny zawierać słowa kluczowe, powinny być też pisane zgodnie z zasadami ortografii oraz interpunkcji. Dlatego jeśli chce mieć ktoś profesjonalnie wykonaną stronę, to powinien udać się z tym do kogoś, kto się na tym naprawdę zna. Jeśli sam masz swoją stronkę lub planujesz takową stworzyć, to skontaktuj się z firmą https://smartbees.pl/uslugi/wsparcie-it. Specjaliści doskonale znają się na takiej tematyce i mogą zapewnić Ci wsparcie z niemal każdej strony. Jeśli masz jakieś pytania, to też postaram się jakoś pomóc. ;)

23 Maj 2017, 08:53
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 2 posty(ów) ]