Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 monitoring 
Autor Wiadomość

Post monitoring
Czy posiadacie u siebie w firmie jakieś monitoring? Czy zdarzyło się Wam aby Wasz pracodawca Was podsłuchiwał?
Czy jest to legalne. Widziałam na www.sklep-seko.pl że jest taki sprzęt do wykrywania podsłuchów. Sądzicie, że warto w niego zainwestować z innymi pracownikami?

16 Sie 2016, 10:31

Post Re: monitoring
Moi znajomi, którzy prowadzą firmę, co montuje windy towarowe co chwilę spotykają się z monitoringiem. Sporo jeżdżą po firmach i magazynach z montażem, więc widzą różne systemy monitoringu.
A pracowników to raczej nikt nie podsłuchuje, bo wątpię, by mieli do powiedzenia coś, co mogłoby zainteresować szefów ;) A co do legalności, Twoje pytanie jest tak głupie, jak pytanie: "jakiego koloru jest czerwony maluch?", więc cytując klasyk: oddalam to pytanie.

Ostatnio edytowany przez Boo-Boo 29 Maj 2017, 15:04, edytowano w sumie 2 razy

28 Wrz 2016, 14:48

:mrgreen:

29 Lis 2016, 10:01

Moja przyjaciółka posiada firmę i z tego co wiem to ma monitoring z Impulsu http://impuls24.pl/oferta/ochrona/monitoring/. Nigdy nie miała powodów by podglądać, czy też podsłuchiwać pracowników. Skupia się na pracy i rezultatach powierzonych zadań.

26 Lut 2017, 03:35

Bardzo popularny jest ostatnio monitoring AHD. Skrót ten oznacza analogową kamerę i rejestrator w jakości HD. Taki rodzaj monitoringu to świetna alternatywa dla "tradycyjnego" analogowego monitoringu. Warto zapoznać się z tematem, bo dziś monitoring - zwłaszcza w firmach - to podstawa.

05 Cze 2017, 16:20
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ]