Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 w jaką reklamę zainwestować? 
Autor Wiadomość

Post Re: w jaką reklamę zainwestować?
Dużo według mnie zależy od branży, chociaż to prawda, że obecnie marketing przenosi się do internetu i większość rzeczy, to właśnie tam najbardziej opłaca się promować. Z tym, że działania podejmowane w internecie mogą mieć bardzo różne formy. Fajnie jest, gdy różne sfery reklamy przenikają się. Dlatego uważam, że fajnie zainwestować zarówno w gadżety kalendarze reklamowe (np. w kalendarze firmowe), jak i kampanie w adwords czy pozycjonowanie.

07 Paź 2016, 12:39

A co powiecie na inwestycje w gadżety reklamowe takie jak na przykład te nadruki na koszulkach kraków? Wydają się fajne, a klienci zawsze lubią dostawać coś za darmo.

12 Paź 2016, 10:19

:mrgreen:

04 Lis 2016, 10:07

Jeżeli możemy sobie pozwolić w zależności od branży na budżet min. kilkuset złotych miesięcznie, a najlepiej tysiąc i w górę warto postawić na profesjonalne pozycjonowanie, bo jak zapewne jest w każdej branży trafiają się firmy czy osoby prywatne, które myślą że potrafią to robić i że znają się na wytycznym Google. Proces ten jest długotrwały, a efekty przychodzą zz czasem, ale utrzymują się przez długi czas jeżeli są prowadzone naturalne działania z wytycznymi wyszukiwarki.

10 Lis 2016, 10:09

Moim zdaniem naprawdę warto zainwestować w reklamę pozwalającą na dotarcie do klienta rożnymi kanałami, np. poprzez telefon, mail, czat. To w dzisiejszych czasach absolutna konieczność. Warto zainwestować w taki system call center, dzisiaj telemarketing, telesprzedaż są na każdym kroku. Można w ten sposób skutecznie wypromowac produkt, sprzedać go. Warto spróbować w tym temacie, skorzystać z profesjonalistów jak CCIG https://ccig.pl/

08 Gru 2016, 11:55

a reklama na gadżetach co o niej sądzicie? Przymierzam się do zamówienia dla klientów czegoś takiego http://www.polastudio.pl/oferta/gadzety ... -bank.html jest to power bank z logo firmy. Głównie dla klientów biznesowych, na targach, myślę że taka reklama zapadnie w pamięć i zrobi dobre wrażenie.

13 Gru 2016, 21:25

Jeżeli już inwestujesz w reklame powinieneś zapoznać się z prawem, które dotyczy marketingu. Polecam w tej kwestii kancelarię http://www.kancelaria-szip.pl/pl/zespol ... merce.html . Czasami niechcący możemy wplątać się w tarapaty np o kopiowanie czy podszywanie.

02 Sty 2017, 00:25

Moim zdaniem warto zainwestować w dobra formę reklamy. Zlecić to zadanie profesjonalistom, którzy będą wiedzieć jak wypromować nasze usługi. Ja ostatnio słyszałam wiele pozytywnych opinii na temat współpracy z firmą AdWords Group. Podobno remarketing statyczny, który oferują pomaga w budowaniu pozytywnego wizerunku firmy a do tego ma ogromny zasięg. Ja na pewno spróbuję :)

24 Lut 2017, 11:12

Ja praktycznie korzystam tylko z AdWords, często wychodzi lepiej i taniej niż pozycjonowanie :)

11 Mar 2017, 10:05

Myśle, że najważniejsze jest pozycjonowanie w dobrej firmie, np. tu https://wezom.pl/services/optymalizacja-stron-www

30 Mar 2017, 13:15

Nie jestem do końca przekonana, czy kampania AdWords jest tańsza niż pozycjonowanie, na pewno szybciej widać jej efekty. Tak generalnie uważam, że jeżeli chcemy zaistnieć w sieci, warto postawić na różne formy promocji, oczywiście w granicach naszych możliwości finansowych. Przy czym jeżeli osoba przeszukująca internet wejdzie już na naszą stronkę, warto wiedzieć, jak ją tam możliwie najdłużej zatrzymać. Bardzo pomocne mogą się w tym zakresie okazać informacje, jakie znajdziemy na blogu agencji Bloomnet Chcę na Wczoraj http://chcenawczoraj.pl/post/5-systemow-exit-popups-porownanie-narzedzi-do-generowania-leadow . Ten konkretny artykuł traktuje o narzędziach, niezwykle przydatnych do generowania leadów, a tym samym jeżeli sięgniemy po jeden z wspomnianych w nim systemów exit popups, mamy szansę na większe zainteresowanie potencjalnych nabywców naszą ofertą.

23 Maj 2017, 21:27

Fajne prezenty firmowe to np. kompresy żelowe, a na lato najlepsza jest wersja chłodząca. Może coś takiego by się sprawdziło? Oczywiście można na nich nadrukować logo :P

31 Maj 2017, 14:21

Polecam zainwestować w marketing szeptany. Nic nie jest tak skuteczne w marketingu jak opinie innych użytkowników. Siła słowa :)

01 Cze 2017, 01:18

Jeśli masz sklep internetowy dobrym rozwiązaniem dla niego jest kampania produktowa Google z AdWordsgroup.pl - dzięki takiej kampanii po wpisaniu przez potencjalnego klienta w google wyszukiwanego produktu algorytm google dopasowuje go do naszego produktu i go pokazuje w wyszukiwarce.

13 Cze 2017, 08:27
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 29 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2