Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna
 Ile pijecie i co? 
Autor Wiadomość

Post Ile pijecie i co?
Pytanie jak w temacie, co najbardziej lubicie pić w ciągu dnia i jakie są to ilości? aż wstyd się przyznać, ale ja nie piję prawie w ogóle, rano szklankę herbaty i w ciągu dnia małą butelkę 0,5 l wody. Ktoś ma tak jak ja? nie wiem czemu ale nie czuję potrzeby aby pić więcej, może po prostu mój organizm tyle potrzebuje.

24 Cze 2017, 10:16

Post Re: Ile pijecie i co?
Pół litra wody to trochę mało... Możesz mieć bardzo szybko problemy ze skórą.

26 Cze 2017, 12:52

Krzywdą jest pić tak mało.Dla zdrowego człowieka ( i aktywnego ) 1,5-2,5 litra to taka norma żeby zachować dobre nawodnienie organizmu. W końcu nie bez przyczyny składamy się z 70% z wody :p.

26 Cze 2017, 13:38

A ja sam nie wiem jak to w końcu z tym jest. Niby każą pić dużo ale mało kto tak naprawdę to robi a ludzie są przy tym i tak bardzo zdrowi, może nie jest to aż tak potrzebne do życia.

27 Cze 2017, 08:09

moim zdaniem jesteś odwodniona jak tak malutko pijesz... zobacz ile powinnaś pić https://www.darnatury.pl/woda/zdrowe-nawodnienie. Objawy odwodnienia mogą być różne, od szorstkości skóry po problemy ze wzrokiem. Trzeba w sobie wyrobić nawyk regularnego picia, da się naprawdę :)

04 Lip 2017, 20:57

No, bardzo mało pijesz. Ja zdecydowanie więcej piję - praktycznie cały czas coś sobie podpijam. Dość szybko zaczynam czuć się sucho i muszę nawodnić organizm :)

07 Lip 2017, 02:09

Ja mam podobnie. Musisz sobie w ciągu dnia sama jak najczęściej przypominać o tym, że trzeba pić. Ja tak robię i piję troszkę na siłę.Na początku było to trochę uciążliwe, ale z czasem się przyzwyczaiłam. Postawiłam też na picie zdrowych rzeczy. Właściwie teraz ograniczam się wyłącznie do picia niegazowanej wody i samodzielnie robionych soków (w tym celu kupiłam sobie sokownik w https://dogotowania.pl/), a w zimie piję jeszcze herbatę z miodem...

08 Lip 2017, 21:59

Ja w pracy piję około 1,5 litra płynów (3 kubki wody i prawie litrowa butelka zielonej herbaty), a do tego dochodzi jeszcze woda w domu, więc w sumie piję sporo

19 Lip 2017, 08:31

Krzywdą jest pić mało, ale przyznaje się, że też mało piję. jednego dnia 1,5 litra, a drugiego dnia, jedną szklankę wody, a reszta to kawa, herbata i soki. Niełatwo jest się przyzwyczaić do picia wody

31 Lip 2017, 10:31

Osobiście nie wyobrażam sobie dnia bez dobrej kawy. Staram się jednak wypijać także przynajmniej 1,5 litra wody dziennie. Niestety takie ilości w miesięcznym rozliczeniu sporo mnie kosztują. Dlatego też chciałabym zainwestować w urządzenie Crystal Water http://crystalwatersystem.pl/woda-redoks/ . Po przefiltrowaniu wody można bowiem dzięki niemu uzyskać H2O o świetnych parametrach, przy czym jest ona wzbogacana w minerały, jak również oczyszczana z bakterii.

13 Sie 2017, 13:29

Myslę, że każdy w swoim życiu przechodził okres buntu itp. Ja taki okres przeżyłam, ale nie wiele z niego pamiętam, ponieważ w tamtym czasie moje życie kręciło się wokół alkoholu i to w bardzo duzych ilościach. Praktycznie w każdy piątek (zdarzało się i częściej) imprezowałam tak, że tasma się urywała. Dobrze, że już mi to przeszło, teraz alkohol tylko okazyjnie ;)

21 Sie 2017, 14:26

Zazwyczaj staram sie codziennie wypić jak najwięcej wody, przede wszystkim mineralnej niegazowanej bądź wody z cytryną. Staram się odpowiednio nawadniać organizm. A ostatnio moją ciekawość przykuła woda Voss - https://amus.pl/103-woda-voss. Jest to woda norweska wydobywana gdzieś spod lodu, dzięki czemu jest krystalicznie czysta. Piliście może kiedyś tą wodę? Warto w nią zainwestować?

04 Paź 2017, 21:22

U mnie najczęściej króluje warszawska kranówka, idę za przykładem miasta i promuję ekologiczny styl życia i korzystam z czystej wody którą teram miasto się chwali w urzędach i na lotnisku :)

20 Paź 2017, 13:23

Ja przerzucam sie na soki jednodniowe. Dużo ciekawych informacji znalazłem tu http://nianio.com.pl/soki-jednodniowe-warto-je-pic/ Są to soki niepasteryzowane, zawierają witaminy i minerały. Są też zalecane przez dietetyków bo nie zawierają cukru. A smakują wyśmienicie.

31 Paź 2017, 14:59

Ja znowu piję dużo kawy, mój już nawet zwraca mi uwagę że za dużo. Ale co zrobić jak ja lubię kawę. Tym bardziej że ja kupuje różne kawy które jeszcze nie piłam i smakuję. Trafiłam nawet na sklep z kawą Delicious Cafe http://www.deliciouscafe.pl/ . Pierwszy raz ją widze i chyba zamówię dla siebie. Ktoś pił taką kawę w domu ? Jak smakuje ?

20 Sty 2018, 10:52
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 18 posty(ów) ]  Idź do strony 1, 2  Następna