Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 15 posty(ów) ] 
 Książki do poczytania 
Autor Wiadomość

Post Książki do poczytania
bardzo lubię czytać książki i moim zdaniem przydał by się temat w którym możemy polecać różnego rodzaju książki. Więc możemy pisać w tym temacie

06 Kwi 2016, 09:50

Post Re: Książki do poczytania
Z racji tego że dodałam taki temat to pozwolę sobie polecić Wam pewną książkę którą właśnie kończę czytać. Jest to książka biograficzna, która opisuje historię autorki Izabelli Cywińskiej, która jako dziewczynka w wyniku wojny straciła wszystko w łącznie z rodziną. Jest to książka pt."Dziewczyna z Kamienia" Jak dla mnie to niezwykła poruszająca historia opisująca powojenną Polskę oraz historię dziewczynki która musi nauczyć się żyć na nowo i odnaleźć swoje miejsce na ziemi. Książkę możecie zakupić po promocyjnej cenie na http://lovebooks.pl/9788326813948/Dziewczyna-z-Kamienia.html, akurat mają bardzo dobrą ofertę na nią. Tym bardziej warto skorzystać

06 Kwi 2016, 09:57

Brzmi ciekawie, co prawda takie biografie sa bardzo ponure i smutne ale warto wiedzieć, jak to naprawdę wygląda i do czego zdolny jest człowiek postawiony u granic swoich możliwości. Na pewno się nią zainteresuje. :)

28 Kwi 2016, 12:11

Ja uwielbiam książki fantasy i thrillery medyczne śmiało mogre polecić autorów takich jak Tess Gerritsem oraz Trudi Cannavan.Teraz dorwałem książkę "MASA o kobietach polskiej mafii" i również moge polecić.

02 Maj 2016, 12:53

Ja również bardzo lubię książki fantasy , ale teraz bardzo zainteresował mnie tytuł Marsjanin http://www.taniaksiazka.pl/ksiazka/marsjanin-andy-weir . W końcu to bestseller, dlatego warto się z nim zapoznać

28 Cze 2016, 21:45

Ja też bardzo lubię czytać i często nie mam pomysłu, za co się chwycić. Wtedy przeglądam sobie ranking książki które warto przeczytać i tam znajduję mnóstwo inspiracji. Polecam, warto sobie przejrzeć.

08 Lip 2016, 08:56

Bestseller nie zawsze jest wyznacznikiem jakości książki. Ba, w dużej części przypadków staje się synonimem grafomańskiego gniota. Wystarczy tu przywołać chociażby wszystkie powieści Paulo Coelho, wszystkie te "Zmierzchy" i odcienie greyów.

Choć w przypadku "Marsjanina" akurat jest co poczytać. Zwłaszcza jeśli interesujesz się hodowlą ziemniaków.
Ogólnie zauważam po sobie, że czytnik e-booków (co ciekawe, zachęciła mnie ekipa, która montowała windy towarowe w firmie) zastąpił u mnie książkę w wersji fizycznej, czego nigdy bym się po sobie nie spodziewał.

Ostatnio edytowany przez Boo-Boo 29 Maj 2017, 14:58, edytowano w sumie 2 razy

22 Sie 2016, 13:04

Sama zwykle sięgam po książki, które mimo, że są popularne, nie wywołują takich sensacji jak wspomniane przez mojego przedmówcę tytuły. Dosłownie uwielbiam twórczość Hassela i sposób w jaki opisuje on rzeczywistość w swoich książkach. Powiem szczerze, że kiedy odwiedzam mój ulubiony dyskont książkowy zwykle sięgam po pozycje utrzymane w tematyce trudnych realiów żołnierskiego życia. Z resztą ceny są tam bardzo przystępne, a czas realizacji zamówień naprawdę krótki, dzięki czemu mogę często pozwolić sobie na lekturę takich właśnie, na pewno niebanalnych książek.

14 Wrz 2016, 17:45

Moja ostania propozycja to książka " Ofiara" Joyes Carol Oates. Powiem Wam literatura dla ludzi o mocnych nerwach, ale warta każdego przeczytanego słowa. Opowiada o tym jak nastroje rasistowskie w małym miasteczku w USA wybuchają po tym gdy młoda 14 letnia dziewczyna, jeszcze przecież dziecko zostaje torturowana przez, no własnie - nie powiem przez kogo, to trzeba doczytać.Podoba mi się jak książka jest pisana, wzbudza niesamowite emocje, zaskakuje,temat który Oates porusza jest niesamowicie aktualny teraz mimo, że powieść dzieje się już jak dla nas młodych - w dawnych czasach. Gorąco polecam, nie będziecie żałowali.

12 Gru 2016, 11:52

Uwielbiam kryminały skandynawskie.

30 Mar 2017, 13:16

Ja lubię książki Katarzyny Bondy :)

21 Kwi 2017, 07:35
Profil WWW

Książki, to moja pasja i sposób na każdą chwilę wolnego czasu. Choć czytam o praktycznie wszystkim, to jednak moją ulubioną kategorią na zawsze pozostaną horrory z elementami s-f. Z pisarzy najbardziej cenię Kinga i Mastertona. Pierwszego za epickość, drugiego za lekkie pióro. Ostatnio czytałem Dom kości Mastertona książkę ogarnąłem w jeden wieczór. Mam swoje miejsce na zakup książek. Moja ulubiona tania księgarnia internetowa, to sprawdzony sklep. Niestety z racji, że mają tak duży wybór i korzystne ceny zamiar kupienia jednej książki kończy się tym, że za 2 dni przychodzi najczęściej paczka z pięcioma.

12 Maj 2017, 20:46

Ja najbardziej lubię czytać opowiadania Wallace'a. Są takie życiowe... Polecam każdemu :)

21 Maj 2017, 14:14
Profil WWW

U mnie królują kryminały głównie autorstwa Agathy Christie. Widać, że autorka ma niezły potencjał, bo historie wciągają od początku i jest sporo wydanych książek jej autorstwa.Często czytam też je w oryginale, po angielsku. Sporo pozycji oferuje moja ulubiona tania księgarnia internetowa. Kiedyś zamówiłam nawet 7 książek jednocześnie za jednym razem. Po rabacie wyszło bardzo tanio.

20 Lip 2017, 20:26

A lubicie tez sluchac audiobooków? Ja czasami nie mam opcji poczytania książki i zastanawiam sie nad taką opcją. Już ogarnełam fajną stronkę gdzie jest ich bardzo sporo http://livro.pl/ksiazki/audiobooki.html wygodnie się tak słucha książek?

14 Wrz 2017, 10:31
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 15 posty(ów) ]