Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Jaki hosting wybrać? 
Autor Wiadomość

Post Jaki hosting wybrać?
Witam.
Szukam hostingu który:
- będzie oferował przekierowanie poczty wychodzącej na inny adres,
- dba o aktualizacje tego co oferuje
- ma przeciętne parametry

I to by było chyba na tyle.
DO te pory używałem poczty na jednym hostingu i byłem generalnie bardzo zadowolony. Niestety nie mają przekierowania wychodzących mail (a klient się uparł). Dlatego szukam czegoś, co rozwiązałoby powyższy problem. Zastanawiam się nad tą ofertą http://www.nazwa.pl/poczta/ chociaż szczerzę powiem, że nigdy nie miałem do czynienia z usługami nazwa.pl, dlatego też chciałbym się Was podpytać czy wg Was jest to dobry portal, do tego typu rzeczy?

25 Sie 2017, 00:04

Post Re: Jaki hosting wybrać?
Większość oczekiwań z powodzeniem spełnia hosting w netbomb.pl Większość, gdyż aby przekierować całą pocztę wychodzącą musisz mieć VPS i ustawić to np. w eximie. Na hostingu współdzielonym możesz ustawić proste przekierowania poczty (aliasy), nawet po kilka dla danego adresu mail. I to bez problemu zrobisz korzystając z hostingu w netbomb.pl

26 Sie 2017, 09:18

Post Re: Jaki hosting wybrać?
Fajną opcją jeśli chodzi o hosting jest https://www.arubacloud.pl/ . Mają centra danych w Niemczech, Wielkiej Brytanii, Francji i ponoć w Polsce się otwierają. Wszystko chodzi w standardzie Tier IV. Poza tym jest możliwość przetestowania wszystkiego z darmowej wersji na 60 dni, a później też nie wychodzi to drogo bo 4 zł za miesiąc z 1 CPU z procesorem Intel Xeon, 1 GB RAM i 20 GB SSD. Moim zdaniem ciekawa propozycja.

24 Wrz 2017, 21:07
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ]