Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Sucha skóra po zimie 
Autor Wiadomość

Post Sucha skóra po zimie
Czy też tak macie, że po zimie wasza skóra jest bardzo sucha? I nie tyle co na dłoniach i twarzy a na całym ciele :( Zastanawiam się czy garnier balsam ujędrniający sobie z tym poradzi - jak myślicie? Jakie macie sposoby na nawilżenie skóry?

08 Kwi 2017, 20:05

Post Re: Sucha skóra po zimie
Ja nie tylko po zimie, ale przez cały rok mam suchą skórę. Akurat garnier balsam ujędrniający bardzo dobrze się sprawdza w moim przypadku. Stosuję go zawsze po kąpieli i skórę mam na długo nawilżoną i gładką :)

14 Kwi 2017, 18:44

Myślę sobie, że po zimie wiele osób ma problemy ze zbytnio przesuszoną skórą. Bez wątpienia dobre balsamy nawilżające to fajny pomysł. Nie mniej jednak warto zwrócić uwagę także na takie produkty jak olejki arganowe . Przede wszystkim doskonale nawilżają one skórę. Ponadto sprawiają, że przy regularnym stosowaniu staje się ona miękka i miła w dotyku. Duży wybór olejków tego typu znajdziemy w ofercie Indigo Home Spa i na pewno każda kobieta znajdzie tam idealną opcję dla siebie o niebanalnym zapachu:)
Mnie najbardziej intryguje ten.
Image

23 Kwi 2017, 14:44

To chyba niestety każdego spotyka :) Ale mnie koleżanka poleciła takie kosmetyki https://decleor.pl/produkty/twarz/globa ... nti-aging/ i mówi że one świetnie nawilżają i odzywiają skórę i warto je stosować cały rok

09 Paź 2017, 14:22

Niestety ale sucha skóra po zimie to normalka. A teraz wielkimi krokami zbliża się kolejna zima i warto już teraz podjąć niezbędne środki, żeby nie dopuścić do przesuszenia skóry. U mnie najlepiej w tym celu sprawdzają się masła do ciała (https://glamlook.pl/pol_m_Cialo-Kapiel_Pielegnacja-ciala-1699.html), które fajnie natłuszczają skórę, odżywiają ją i sprawiają, że jest bardziej odżywiona i miękka. Dzięki temu tworzy się na niej ochronna warstewka, która zapobiega przesuszaniu.

12 Paź 2017, 19:02
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ]