Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 7 posty(ów) ] 
 tapeta 
Autor Wiadomość

Post tapeta
Witam, salon to u nas centrum domu i praktycznie wiekszosc czasu spedzamy tam..dlatego chce go urzadzic jakos oryginalnie i z klasa
Mam juz pomysl i na szczescie tu http://wonderwall-studio.pl/ znalazlam idealne tapety ktore pasuja genialnie.

27 Gru 2016, 22:16

Post Re: tapeta
zgadzam się z tobą że salon to bardzo ważne pomieszczenia. my również staranie go urządzaliśmy, też padł pomysł tapet. ostatecznie wybraliśmy tapety do salonu na loveyourwall.com i nie żałujemy, bo goście bardzo chwalą nasz salon :)

18 Sty 2017, 13:47

Może pomyśl nad fototapetą? Jest to super rozwiązanie dla mieszkania, biura czy też nawet sklepu. Sam myślę nad takim wzorem w swoim biurze: Image z sklepu foteks. Zajmuje się spedycją, dlatego wydaje mi się, że idealnie wpasuje się w klimat. W domu mam fototapetę w łazience, która idealnie dopełnia jej wystrój.

29 Kwi 2017, 22:46

fototapeta jest zdecydowanie lepsza od zwykłej tapety

06 Maj 2017, 21:28

Popieram. Fototapeta zdecydowanie fajniejsza i lepszy efekt. W zeszłym roku robiłam w kuchni, a teraz zastanawiam się nad salonem. Tylko nie wiem, którą wybrać bo podobają mi się dwie. Tutaj tańsza, ale chyba brzydsza, a tutaj droższa, ale ładniejsza i teraz biję się z myślami co wybrać. Pewnie będzie tak, że kupię zupełnie co innego :)

22 Maj 2017, 07:42

A jeśli chcesz mieć jakiś element foto w mieszkaniu i niekoniecznie musi być, to tapeta możesz pomyśleć o foto obrazach. Takie małe arcydzieła sztuki są świetnym połączeniem klasyki z nowoczesnością. Dzięki dowolnemu nadrukowi wpasujesz je do każdego wnętrza. Zwróć uwagę na elementy wykonania. , Płótno malarskie i blejtram, to podstawa. Nie bez znaczenia jest też technologia nadruku. Unikaj szkodliwych solventów postaw na zdrowszy i lepszy jakościowo hp latex. Jeśli szukasz pomysłu ze sprawdzonych opinii Fotoobrazyinfo.pl mogą być czymś dla Ciebie.

23 Maj 2017, 20:10

Mnie zasadniczo jednak dużo bardziej niż tapety, podobają się fototapety. Bardzo duży wybór tego typu produktów możemy znaleźć odwiedzając sklep Homeprint. Przy czym ilość dostępnych motywów jest tutaj ogromna, a jednocześnie możemy zakupić artykuły przeznaczone do różnych pomieszczeń w tym chociażby kuchni czy łazienki.

12 Paź 2017, 21:31
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 7 posty(ów) ]