Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 12 posty(ów) ] 
 Zakup przez internet laptopów 
Autor Wiadomość

Post Zakup przez internet laptopów
Jako stały bywalec electro.pl planuje zakup laptopa i kilku drobiazgów. Czy jest jakaś wiodąca marka laptopów? Często reklamują Lenovo i taki posiadam również, ale chce zakupić coś innego. Wybór w electro jest spory. Czy polecicie mi inną markę? Dla pracowników planuje zakup czytników, ew. tabletów, ale nie wiem na jaką firmę zdecydować się.

06 Maj 2015, 12:57

Post Re: Zakup przez internet laptopów
Mam co nico do powiedzenia w tej kwestii. Niezłe laptopy znajdziesz w katalogu euro. Ale to już trzeba samemu wejść i przejrzeć.

27 Sty 2016, 01:41

Wiesz, Twoje pytanie wymaga wielu dookreśleń: przede wszystkim, jakim budżetem dysponujesz i do jakiego typu zadań planujesz wykorzystywać swój laptop. Ja od kilku lat męczę się z Acerem Aspire G 5741 i z racji tego, że nie jest to model idealny i niestety posiada wiele mankamentów, które utrudniają codzienne użytkowanie, muszę rozglądać się za nowym sprzętem. Kumpel doradza mi Asusy, z których sam korzysta od dobrych kilku lat i bardzo je chwali.

Ostatnio edytowany przez Boo-Boo 29 Maj 2017, 15:10, edytowano w sumie 2 razy

22 Sie 2016, 13:18

Ja ostatnio kupiłam sobie Lenovo Joga i wiecie co? Żałuję! Lapek niespełna miesiąc i się popsuł dysk! Poszedł na gwarancję dostałam nowy i co i znowu coś się popsuło :/ W piątek jadę odebrac go z serwisu ciekawe co było tym razem...

28 Wrz 2016, 16:05

my ostatnio kupiliśmy laptopa i dokupiliśmy też reklamacje od uszkodzeń mechanicznych i chyba zaraz wyląduje na ścianie !! wiesza się strasznie , a ma dopiero z miesiac :evil:

29 Wrz 2016, 23:09

A jak sądzicie, warto kupować przez internet np. kamery czy aparaty fotograficzne? Mój brat zażyczył sobie tego rodzaju prezent pod choinkę i nawet udało mi się znaleźć wiele ciekawych propozycji w tym zakresie w ofercie RTV Euro AGD http://www.euro.com.pl/foto-i-kamery.bhtml, jednak powiem szczerze, że raczej wolałabym się wybrać po taki sprzęt do sklepu, bo zawsze można tam liczyć na fachowe doradztwo.

09 Lis 2016, 10:57

A co sądzicie olaptopach poleasingowych? Stoję właśnie przed wyzwaniem zaopatrzenia małego biura w kilka komputerów. Oczywiście problemem jak zawsze jest budżet.

Znajomy polecił mi, żebym zainteresował się tym tematem, bo za niewielką cenę można kupić naprawdę wartościowy sprzęt. Działa w firmie, co montuje windy towarowe i mówi, że co chwilę spotykają się z używanymi komputerami w firmach, bo cięcia kosztów i tak dalej.
Kupowaliście kiedyś poleasingowe komputery? Macie jakieś pozytywne lub negatywne doświadczenia z tym związane?

Ostatnio edytowany przez Boo-Boo, 29 Maj 2017, 15:09, edytowano w sumie 1 raz

24 Lis 2016, 13:57

ja swojego laptopa zamawiałam na avans.pl korzysta z niego mój syn i jest zadowolony :) ja przy okazji też bo cen była znośna

07 Gru 2016, 17:46

W sklepach internetowych pewnie kupiłbym laptopa czy komputer ale z ogłoszenia nigdy. Kiedyś zrobiłem taki błąd.

31 Maj 2017, 09:55

Jeżeli chodzi o lapki lenovo to moge gorąco polecić. Za tak dobrą cene nie kupisz lepszego sprzetu :) Zobaczcie sobie sklep Sferis.pl jezeli szukacie takiego sprzetu. Mają tam jedne z lepszych cen w sieci. Ja tam bez problemu znalazłam coś dla siebie w super cenie, wam tez na pewno się uda

07 Wrz 2017, 07:34

A może zainteresuje was ta oferta http://leasinglaptopa.pl/ Dodatkową atrakcją jest możliwość wzięcia komputera w leasing. Pozwoli to na spokojne spłacanie rat. A na końcu dokonanie wykupu. Dzięki tej ofercie nie trzeba wykładać od razu całej gotówki. A mogą z niej korzystać osoby indywidualne.

03 Lis 2017, 14:09

Uważam, że przez internet można zakupić laptopa w dużo lepszej cenie niż w sklepie stacjonarnym. Warto mieć to na uwadze podczas wybierania konkretnego sprzętu. Jeśli chodzi o sklep komputerowy online to do wyboru jest ich bardzo dużo. Najlepiej porównać różne dostępne w sieci oferty. Dzięki temu wybierzecie dla siebie najkorzystniejszą.

07 Lis 2017, 08:38
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 12 posty(ów) ]