Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Książki do poczytania 
Autor Wiadomość

Post Re: Książki do poczytania
Moja żona jest zachwycona książką http://www.taniaksiazka.pl/list-z-przeszlosci-wilson-mairi-p-892235.html Jest to historia kobiety której świat legnie w gruzach. A na dodatek dowiaduje się, że nie jest osobą za którą uchodziła. Rusza szukać swoich korzeni.
Bardzo dobra książka dla kobiet.

31 Paź 2017, 15:06

Jak odwoziłem koleżankę na depilowanie lasererem, to zauważyłem, że sporo Pań miało przy sobie Katarzynę Michalak, więc obstawiam, że jej książki są popularne wśród Pań.

31 Paź 2017, 18:39

Słuchajcie jak szukacie inspiracji dotyczących książek to wam polecę rewelacyjną stronę internetową https://www.granice.pl tam znajdziecie dosłownie wszystko jeżeli chodzi o literaturę. Nie ważne czy jesteście amatorami kryminału, fantasy czy romansów :) Także polecam bo każdy coś dla siebie fajnego znajdzie.

01 Gru 2017, 13:23

czarnalidia78 napisał(a):
U mnie królują kryminały głównie autorstwa Agathy Christie. Widać, że autorka ma niezły potencjał, bo historie wciągają od początku i jest sporo wydanych książek jej autorstwa.Często czytam też je w oryginale, po angielsku. Sporo pozycji oferuje moja ulubiona tania księgarnia internetowa. Kiedyś zamówiłam nawet 7 książek jednocześnie za jednym razem. Po rabacie wyszło bardzo tanio.

Kilka razy kupowałam tam ksiązki i faktycznie można coś wybrać, bo mają dużo fajnych tytułów

Dzisiaj, 15:48
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 19 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2