Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 11 posty(ów) ] 
 Wyposażenie sypialni 
Autor Wiadomość

Post Wyposażenie sypialni
Witam. Mam pytanie do tych co urządzanie mieszkania mają już za sobą. Sypialnia - 20 m2. Marzy mi się tam taka http://rubinmeble.pl/pl/c/SZAFY-PRZESUWANE/2283843 szafa przesuwna. Zmieści się? Jakie meble jeszcze wstawić do sypialni? Nie chciałabym żeby było za ciasno. Będę wdzięczna za podpowiedzi.

02 Cze 2017, 11:13

Post Re: Wyposażenie sypialni
na wyposażenie sypialni powinno przede wszystkim składać się wygodne łóżko, z dużym materacem spełniającym określone wymagania do spania

05 Cze 2017, 21:18

Wydaje mi się, że się zmieści, 20 m2 to przecież nie jest mały pokój. Ważne żeby dobrać do tego odpowiednie oświetlenie. Może przydadzą Ci się kinkiety do sypialni? Zawieszone nad łóżkiem prezentują się super, na pewno przydadzą się podczas wieczornego czytania w łóżku :)

08 Cze 2017, 10:55

Czy tylko mnie takie wyposażenie sypialni drogo wyjdzie? Już po głowie mi chodzi szybka pożyczka przez internet, w końcu wymarzona sypialni jest na wyciągnięcie ręki. ten remont, i odnowienie ganku strasznie dużo kasy na wyszło.

14 Cze 2017, 08:59

Taka szafa w sypialni na pewno jest bardzo przydatna. Jednak to co ja lubię w sypialniach to przytulne i ciepłe wnętrze. Nie wyobrażam sobie tego bez dobrego, miękkiego fotela: https://www.antresola-galeria.pl/pl/13-fotele. Uwielbiam popołudniami posiedzieć w fotelu i poczytać książkę, albo nawet się zdrzemnąć :) Tak samo w salonie, również lubię usiąść i zrelaksować się przed telewizorem :)

20 Cze 2017, 17:06

W Promyk Meble meble popatrz. Wiem, że mają tam bardzo duży wybór mebli do sypialni. Jeśli nie wiesz jak zaaranżować swoje pomieszczenie to poszukaj inspiracji w sieci. Jest wiele blogów o tematyce wnętrzarskiej. Mogą się przydać.

13 Lip 2017, 18:10

W przypadku takich wątpliwości warto jest zapytać o poradę fachowca, który Wam podpowie czy taka szafa w Waszym mieszkaniu to dobry pomysł. Jeśli szukacie inspiracji to zajrzyjcie tutaj. Możecie tam znaleźć przykładowe projekty firmy, które moim zdaniem są naprawdę świetne. Dodatkowo projektant fachowym okiem spojrzy na Wasze mieszkanie i powie co będzie najbardziej funkcjonalnym rozwiązaniem. Dzięki temu zyskacie pewność, że mieszkanie będzie urządzone w odpowiedni sposób i jego wystrój posłuży Wam przez długie lata.

14 Lip 2017, 19:43

Zamiast kinkietów możesz też postawić na szfkach nocnych (jeśli znajdzie się na nie miejsce) lampki nocne. Pamiętaj, żeby ich wysokość była odpowiednia, ponieważ w przeciwnym razie będą razić w oczy osobę, która będzie leżeć obok w łóżku

25 Sie 2017, 07:31

Sypialnia to dla mnie bardzo ważna część w domu,prawdę mówiąc! Trzeba ciągle szukać nowych inspiracji! Szuka szukać szukać! Ja natknęłam się na ciekawy sklep https://desideradesign.pl/kategoria/sypialnia . To miejsce, w którym znajdziemy fantastyczne jedyne w swoim rodzaju inspiracje i wszystkie akcesoria do wystroju wnętrz jak również można coś wybrać na upominki i prezenty dla bliskich Ci osób. Mi się bardzo podobają tam rzeczy i zastanawiam się czy coś nie zmienić w mojej sypialni i nie kupić czegoś nowoczesnego.

18 Lis 2017, 10:51

Zerknij na ofertę łóżka drewniane Visby
Mają super wyposażenie, największej jakości w dobrej cenie.
Meble z drewna gwarantują zakup na długie lata

03 Sty 2018, 08:23

Odpowiedni klimat w sypialni robi właściwie dobrane oświetlenie. W przypadku tego elementu nie warto oszczędzać i lepiej postawić na wysoką jakość. U mnie tym roku po remoncie klimat budują lampy pokojowe najlepszych producentów.

03 Sty 2018, 20:48
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 11 posty(ów) ]