Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Szukam nowego domu 
Autor Wiadomość

Post Szukam nowego domu
Gdzie warto poszukać dom na sprzedaż? Szukam takiego nie za dużego. Może w jakiejś spokojnej okolicy. Najlepiej nowo wybudowanego w okolicach Wrocławia. Ostatnio słyszałam, że mogą być jakies domy na sprzedaż Radwanice? Znacie takie osiedle?

12 Wrz 2017, 07:23

Post Re: Szukam nowego domu
Ja postawiłam jednak na budowę. Trochę się bałam, bo to spore wyzwanie, ale zatrudniając sprawdzoną firmę budowlaną wszystko poszło sprawnie. Skorzystałam z doświadczonej firmy budowlanej z Podkarpacia FACHMAN. Oni budują domy od A do Z, tzn. że wykończenie wnętrza domu też można im zlecić. Taka współpraca z jedną firmą, która zatrudnia fachowców z różnych dziedzin, ułatwia bardzo życie :) Nie musiałam rozglądać się za elektrykiem czy hydraulikiem, Fachman wszystkim się zajął.

11 Paź 2017, 14:59

Post Re: Szukam nowego domu
Tak naprawdę firm, zajmujących się budową domów na naszym rynku znajdziemy całe mnóstwo. Niemniej jednak warto znać namiary także na takich fachowców jak Kalhyd http://kalhyd.pl/wentylacja . Firma ta bowiem wykonuje różnego rodzaju instalacje, w tym wodno-kanalizacyjne, czy też wentylację bądź klimatyzację. Jednocześnie możemy tutaj być pewni najwyższej jakości świadczonych usług.

15 Sty 2018, 09:41
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ]