Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Transport za granicę 
Autor Wiadomość

Post Transport za granicę
Szukam firmy, która zajmuje się transportem żywności do krajów ue :) Kogo polecacie?

27 Gru 2016, 14:11

Post Re: Transport za granicę
Z tego co kojarzę, to mój znajomy najczęściej korzysta z oferty: http://rofood.com/pl/firma/ i nie narzeka :) Jest zadowolony, ponieważ firma posiada doświadczenie oraz mają wysoką jakość usług :) Ich produkty są świeże, a dostawy zawsze na czas :) Myślę, iż oferta Ci się spodoba, zatem polecam :)

27 Gru 2016, 14:21

Generalnie jeżeli chodzi o taką opcję jak spedycja międzynarodowa , tutaj na pewno warto zwrócić uwagę na ofertę w firmie ADECON. Przede wszystkim bowiem posiada ona bogata flotę pojazdów, w tym także takich, które są niezbędne do przewożenie towarów w określonej temperaturze. Dodatkowo możemy tutaj liczyć na bardzo duże doświadczenie pracowników jak i pełen profesjonalizm z ich strony.

14 Paź 2017, 07:52

Generalnie jeżeli o firmy transportowe chodzi, ich wybór na naszym rynku jest dzisiaj naprawdę duży. Niemniej jednak jeżeli zależy nam np. na przewiezieniu materiałów budowlanych, czy też wywozie gruzu, z możliwością skorzystania z kontenerów, tutaj bez wątpienia dobrym pomysłem okaże się postawienie na usługi firmy AVIO-STAR http://www.avio-star.pl/ . Działa ona na naszym rynku od wielu lat, a co więcej możemy tutaj liczyć na fajne ceny, jak i krótki okres realizacji naszego zlecenia.

16 Sty 2018, 10:27
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ]