Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 3 posty(ów) ] 
 Zmiany 
Autor Wiadomość

Post Zmiany
Witam Państwa Serdecznie,

Po dłuższej nieobecności, dokładnie półtorej roku, postanowiłem otworzyć biznes, a do tego celu użyć najlepszej oferty darmowego sklepu zencart na friko.pl.
Jednak dziwna niespodzianka mnie spotkała, co się z tym wszystkim stało? Kto za przeproszeniem zniszczył działanie tego serwisu? Powstało jedno wielkie nic nie warte dziadostwo, bo z hostingu samego na pewno nie mam zamiaru korzystać. A skoro już wprowadziliście tylko hosting, powinniście w takim razie zrobić myk na obejście problemu i udostępnienie nam gotowych skryptów w paczkach na forum do wrzucenia sobie osobiście na hosting, niby trudniej dla nas, ale nie zostawilibyście nas z niczym.

Pozdrawiam

PS. Jestem chyba jak większość za powrotem do starego systemu Friko.pl

09 Lip 2012, 22:03
Administrator

Post Re: Zmiany
Witam,

aktualnie trwają prace nad nowym narzędziem do instalacji skryptów. Skrypty do samodzielnej instalacji są udostępnione na stronie producentów, jak np: http://www.zen-cart.com/

23 Lip 2012, 07:35

Post Re: Zmiany
W kwestii biznesu, to chciałabym dowiedzieć się jak najwięcej o poznańskiej spółce http://www.primesoft.pl/pl/optymalizacja-procesow . Jest ona może państwu znana? Firma ta proponuje podmiotom gospodarczym system, który podobno redukuje wstępujące w procesach gospodarczych błędy. Czy to prawda? Zetknęliście się może z tym systemem?

27 Sty 2018, 11:10
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 3 posty(ów) ]