Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Prawnik ze znajomością windykacji 
Autor Wiadomość

Post Prawnik ze znajomością windykacji
Szukam prawnika. Może znacie jakiegoś solidnego? W sumie to słyszałam o https://www.i-kancelaria.pl/ , ale przyznam szczerze, ze ich nie znam . A chciałaby, aby był to ktoś kto się zna na windykacji i będzie wiedział jak wszystko załatwić sprawnie. Może znacie akurat taka firmę ??

Ostatnio edytowany przez klaraslut, 20 Mar 2017, 11:25, edytowano w sumie 1 raz

13 Mar 2017, 21:55

Post Re: Prawnik ze znajomością windykacji
W tych sprawach świetni są eksperci z portalu prawnego http://www.lexagit.pl/ a możesz się z nimi skontaktować przez online. Mają też zamieszczony ciekawy materiał o aspektach prawnych związanych z windykacją. Osobiście jestem zadowolony ze współpracy z nimi i dlatego polecam.

16 Mar 2017, 17:13

Spróboj moze w firmie kkAdwokaci - kancelaria dąbrowa górnicza . Tam otrzymacie bez problemu profesjonalną pomoc z praktycznie każdej gałęzi prawa, także i z tego. Pracują tam sami doswiadczeni adwokaci wiec pewnie przejdziecie przez wasze sprawy szybko i sprawnie.

18 Lip 2017, 21:19

Moim zdaniem warto skorzystać z pomocy prawnika, który specjalizuje się w prawie gospodarczym. Dobrze też jeśli ma jeszcze kilka innych specjalizacji. Kolega miał jakiś czas temu podobny problem. Przez długi czas szukał specjalisty i w końcu pomogła mu kancelaria adwokacka z Lublina. Prawnik podszedł do tematu w rzetelny, ale jednocześnie skuteczny sposób.

21 Wrz 2017, 20:03

Tak sobie wspominam swoje doświadczenia i muszę z przykrością powiedzieć, że dobrzy prawnicy są kuriozalnie mówiąc, na wymarciu. Jak na razie nie mam dobrych doświadczeń z adwokatami z mojej okolicy, stąd takie moje zdanie. Nie myślcie sobie, że w ogóle nie wierzę w ten zawód, wręcz przeciwnie. Słyszałam nawet, że w Olsztynie są dobre kancelarię. Ja po prostu źle trafiłam.

09 Sty 2018, 22:12
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ]