Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2
 Płaski brzuch dzięki jakiej diecie?? 
Autor Wiadomość

Post Re: Płaski brzuch dzięki jakiej diecie??
A może istnieje jakiś dobry spis dietetycznych restauracji, gdzie jednocześnie można by zamawiać zdrowe dania? Coś w konstrukcji podobnego do takiego spisu wrocławskich pizzerii ze śródmieścia. Jasny i prosty w obsłudze.

22 Wrz 2017, 10:07

Nie za bardzo wierzę w diety. Znacznie bardziej przemawia do mnie aktywność fizyczna. Mi w zachowaniu atrakcyjnej sylwetki najbardziej pomaga deska. Snowboard pozwala mi spalić tyle kalorii, że później wcale nie muszę ograniczać wielkości posiłków :D

26 Wrz 2017, 08:36

Trzeba zmienić nawyki żywieniowe i wprowadzić dietę. Do tego naturalne zdrowe soki. Nie te ze sklepu, lepiej samemu robić w domu. Wystarczy mieć wyciskarkę. Ja ostatnio widziałam u koleżanki wolnoobrotową wyciskarkę do soku Muke. Spróbowałam soku jak zrobiła z owoców. Soki są gęstsze, bardziej mętne. Zawierają delikatne kawałki miąższu. Zdecydowanie lepsze niż te sklepowe.

31 Paź 2017, 10:50

Warto po prostu jeść trochę mnie i stawiać na naturalne produkty. Mi ostatnio przypadły do gustu własnie serki z Hochlanda - http://kremowe.hochland.pl/ one sa z naturalnych składników a są przesmaczne moim zdaniem. No i z prawdziwego dojrzewającego sera

01 Lis 2017, 21:56

zeby miec plaski brzuch nie wystarczy miec diety... trzeba tez cwiczyc ! dieta to dobrze by zawierala blonnik zeby zmniejszala apetyt ale nie nalezy z nim za bardzo przesadzac bo wtedy moga pojawic sie zatwardzeia zaparcia i wzdecia... gdy ja tak mam to biore diocopeg 10g i staram sie uwazac na to co jem

05 Gru 2017, 20:57

ja mimo niskiej wagi zawsze mialam brzuszek taki troche wywalony, dopiero po wielu latach gadajac ze znajomym dowiedzialam sie ze to nie tluszcz a wzdecia spowodowane zla dieta.. postanowilam to zmienic i zaczelam jesc zdrowo i regularnie, czasem gotujac sama czasem z wygody zamawiajac cos z macro bios baru, grunt by byly to odstepy 3 godzinne miedzy posilkami... dolozylam cwiczenia cardio i moj organizm faktycznie lepiej przyzwajal i brzuszek zniknal

19 Gru 2017, 23:55

Zgadzam się,większość z nas nie zdaje sobie sprawy z tego,że nie zawsze większy,wystający brzuch jest powodem nadwagi,nie kiedy mogą to być wzdęcia ale też poważniejsze stany chorobowe.Jeśli więc ćwiczymy,i nic się nie zmienia,warto zrobić sobie choćby podstawowe badania.Może to nam wiele wyjaśnić.Jeśli natomiast chcemy wspomóc nasz organizm w walce z nadwagą,warto zainteresować się produktami z orzecha kokosowego.Są to cukier,mąka,śmietanka.Wszystko naturalne,dostępne na https://magvita.pl/
zawierające sporo witamin,pomocne w diecie wegańskiej.Wszystkie te produkty są świetnymi zamiennikami dla naszego białego cukru czy mąki pszennej.

23 Sty 2018, 10:51

Według mnie najlepsza dieta to taka, ktora jest odpowiednio dobrana przez dietetyka. Kazdy ma inny organizm i inny styl zycia, wazne jest by dopasowac do tego diete. Mi udalo sie to dzieki pomocy dietetyka Michała Wrzoska, ktorego moge naprawde szczerze polecic. Teraz tez wiem co jeść na śniadanie podczas diety i jak regularnie sie odzywiac :) Super udaje mi sie tracic na wadze :) jestem mega zadowolona

23 Sty 2018, 22:06

Nie istnieje jedna dopasowana dieta dla wszystkich, więc nie uzyskasz satysfakcjonującej odpowiedzi w tym względzie. Jak ktoś wspomniał , jesteśmy różni. Jeśli jednak nadal chcesz wiedzieć, jak schudnąć do lata, przejrzyj ofertę wczasów odchudzających nad morzem w Primaverze w Jastrzębiej Górze - https://odchudzanie.primaveraspa.pl/pro ... orzem.html . Tam będziesz miała okazję spotkać się z dietetykiem, poćwiczyć nad samym morzem.. Na pewno coś zdziałasz na swój wymarzony płaski brzuch. ;) Tylko pamiętaj, że w marcu są najkorzystniejsze ceny i najmniej osób.

14 Lut 2018, 09:44

Czasem dieta i ćwiczenia to za mało. Chudniemy ale nie tam, gdzie byśmy chcieli i zawsze coś jest nie do końca okej. Dlatego warto też zastanowić się nad zabiegami - medycyna estetyczna jest obecnie bardzo rozwinięta. Może liposukcja laserowa? To zabiegi bezpieczne, wykonywane przez wysokiej klasy specjalistów: http://www.lipoline.pl/o-centrum/zespol.html. Na pewno warto o tym poczytać.

16 Lut 2018, 10:43
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 25 posty(ów) ]  Idź do strony Poprzednia  1, 2