Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 6 posty(ów) ] 
 Formy reklamy?? 
Autor Wiadomość

Post Formy reklamy??
Słyszałam, że oklejanie samochodów to jedna z najpopularniejszych form reklamy, ale gdzie takie coś mogę zrobić? Kto się zajmuje taką wizualną reklamą tego typu?

05 Wrz 2017, 22:23

Post Re: Formy reklamy??
A ja myslę że teraz warto reklamować się za pomoca gadzetów itd. Na przykład takie fajne pokrowce na ubrania oferuje firma http://www.izisport.pl/ można na nie logo firmy nadrukować. Wreszcie coś oryginalnego co przyciąga wzrok i się przyda klientowi

09 Paź 2017, 17:57

A moim zdaniem największą skuteczność ma teraz reklama w internecie, a nie każdy się na niej zna tak dobrze jak Marek Żołędziowski , jemu można zaufać, zresztą zrobił to nawet nasz topowy piłkarz :)

02 Gru 2017, 19:00

A czy myśleliście kiedykolwiek o tym, aby reklamować się na targach? Wiele osób korzysta z tej formy reklamy - myślę, że to całkiem dobry pomysł. Oczywiście w takiej sytuacji reprezentacyjne stoisko to podstawa ale tu już warto udać się do http://brandcreation.pl/. Widziałam na ich stronie naprawdę ciekawe projekty.

19 Gru 2017, 15:26

A myśleliście o newsletterze ? Mimo swoich wad newsletter to dobre narzędzie marketingowe, które warto wykorzystać. Wbrew pozorom stworzenie go nie jest takie proste. Ale w tym poradniku poznacie proste sposoby na stworzenie newslettera http://vbeta.pl/jak-stworzyc-newsletter/

10 Sty 2018, 13:18

Reklama tradycyjna jest ważna. Szczególnie w przypadku lokalnych biznesów. Trudno inaczej reklamować osiedlowy warzywniak, czy usługi hydraulika. Chociaż w jednym i drugim przypadku można wspomóc się reklamą w internecie. Ludzie często szukają w internecie kontrahentów biznesowych. Pozyskanie klienta przez internet nie jest trudne. Od czasu gdy ludzie przestali czytać ogłoszenia w prasie to internet jest jedynym źródłem informacji. Do zaistnienia w sieci niezbędne są działania wyspecjalizowanych do tego firm. Tworzenie strony, ułatwianie jej widoczności, przedstawianie ofert przy pomocy marketingu szeptanego to zadania jakie wykonują firmy zajmujące się szeroko pojętym e-marketingiem. Do takich firm z pewnością należy New Project z Łodzi .

12 Sty 2018, 20:30
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 6 posty(ów) ]