Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 5 posty(ów) ] 
 Dobre restauracje w Krakowie 
Autor Wiadomość

Post Dobre restauracje w Krakowie
Hej. Za dwa miesiące będziemy organizować imprezę firmową i zależy mi, aby szybko znaleźć odpowiednią restaurację. Zależy mi, aby jedzenie była smaczne i aby goście czuli się dobrze oraz spędzili czas w miłej atmosferze. Słyszałam o http://www.browar-lubicz.com.pl/ i przyznam, że ich oferta najbardziej do mnie przemawia. Co myślicie? Może znacie?

05 Wrz 2016, 12:17

Post Re: Dobre restauracje w Krakowie
Rzeczywiście super miejsce na imprezę. Myślę, że Was nie zawiedzie.

22 Wrz 2017, 07:30

Zerknij sobie gdzie serwują najlepszą pizzę w Krakowie. Jeżeli planowalibyście spotkanie we włoskim stylu, na pewno wam się to przyda :)

22 Wrz 2017, 08:43

Bardzo fajne propozycje. Kiedy wybiorę się do Krakowa, na pewno sprawdzę te miejsca. Niemniej jednak na pewno póki co interesuje mnie dobra restauracja w Lublinie . Niedługo mam zamiar wybrać się do tego zakątka naszego kraju i oczywiście fajnie byłoby móc zjeść na miejscu coś pysznego. Przy czym o restauracji Locomotiva słyszałam wiele pochlebnych opinii, wobec czego na pewno się tam wybiorę. :)

31 Paź 2017, 10:22

Super, że wpadłam na ten wątek, bo właśnie za miesiąc jadę do Krakowa. Wiem, gdzie warto się w tym mieście zatrzymać. A co powiecie o Wrocławiu? Znajdzie sie tam coś fajnego? Koleżanka wspominała mi coś Road American Restaurant w jakimś centrum handlowym. Znacie to miejsce, polecacie? Jakie dania tam serwują? Typowo amerykańskie, czy jednak trochę spolszczone? ;)

09 Lut 2018, 21:01
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 5 posty(ów) ]