Zobacz posty bez odpowiedzi | Zobacz aktywne tematy RSSKanał RSS

Odpowiedz  [ 4 posty(ów) ] 
 Zaburzenia hormonalne 
Autor Wiadomość

Post Zaburzenia hormonalne
Cześć Wam, mam do was delikatne pytanie. Moja siostra od jakiegoś czasu zaczęła mieć dziwne bóle brzucha, plamienia i problemy z trądzikiem. Ma 18 lat. Podejrzewamy zaburzenia hormonalne, jednak nie chcę sama wdrażać żadnego leczenia. Myślałam raczej o jakimś suplemencie diety wspomagającym gospodarkę hormonalną. Czy myślicie, że powinnam jej wykupić na przykład http://www.inofem.pl/ ? Znam ten suplement z własnych doświadczeń, mi bardzo pomógł. Na wizytę musimy czekać 2 miesiące, bo lekarzy brak w naszych przychodniach.. Teoretycznie suplement zawiera tylko te składniki, które są niezbędne w kobiecym organizmie, nic poza tym.. Spróbować z Inofemem?

13 Lis 2017, 18:37

Post Re: Zaburzenia hormonalne
hej, też na własną rękę nie wdrażałam żadnego leczenia, poszłam do dermatologa a potem do ginekologa i lekarz zapytała mnie czy nie mam nic przeciwko hormonalnej antykoncepcji, a że nie mam to wypisała mi tabletki vines i nie mam od momentu kiedy je biorę żadnych problemów i zaburzeń hormonalnych, wszystko się idealnie wyregulowało

29 Lis 2017, 12:06

mialam podobnie jak igauna ale ja dostalam tabletki belara.. w sumie problemy zaczely znikac po okolo 2 miesiacach i teraz czuje sie wysmienicie i nie mam zadnych problemow ani z cera ani z miesiaczkowaniem

06 Gru 2017, 23:46

ja tez bralam swego czasu tabletki wlasnie na uregulowanie hormonow.. trwalo to cos kolo dwoch lat. potem zalozylam wkladke levosert i balam sie ze zmiany powroca ale o dziwo nic sie nie zmienilo, cere mam idealna. najlepiej bedzie gdy dziewczyna pojdzie do dermatologa i ginekologa

18 Gru 2017, 20:40
Wyświetl posty z poprzednich:  Sortuj według  
Odpowiedz   [ 4 posty(ów) ]